जापान-  काभ्रे जिल्लाकाे चौंरीदेउराली गाउँपालिका वडा नं ५ निवासी गम्भिर विरामी पुर्व जनमुक्ति सेना  राज कुमार चौलागाईलाई नेपाली जनप्रगतिशील मञ्च जापान / 一般社団法人NPPF Japan मा क्रियाशील सहयोगिहरु र अन्य जापानमा बसेर समाज सेवामा सहयोग पुर्याउने सामाजिक व्यक्तित्वहरुले आर्थिक सहयाेग गरेका छन् ।

जापानमा उठेकाे १ लाख ८४ हजार १ सय २० रुपयाँ चौंलागाईंलाई आज हस्तान्तरण गरेकाे चौरीदेउराली_५ स्थायी घर भएका हाल जापान रहेका आर एच गौतमले जानकारी दिए । नेपाली जनप्रगतिशील मञ्च जापान / 一般社団法人NPPF Japanका राष्ट्रिय समितिका उपाध्यक्ष समेत रहेका गौतम र नेपाली जनप्रगतिशील जापान नागोया क्षेत्रिय समितिका अध्यक्ष रन्जित गौतमको सक्रियतामा साे सहयाेग रकम जम्मा भएको थियाे ।

सहयाेग रकम जम्मा गर्नेहरुको विवरण

१.आर एच गौतम(Ramhari )५,०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) २.रन्जित गौतम ५,०००✅ (ने.ज.प्र.मं.जा) ३.सिखर चौंलागाई ५१११✅ (ने.ज.प्र.मं.जा) ४. कुलमान लामा १०,००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ५.राजन गौतम ५००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ६.दिपेन्द्र गौतम ५०००✅(सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) ७.रमेश गौतम ५,००० ✅ (सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) ८.बैकुण्ठ गौतम ५०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ९. प्रनिल गौतम ६०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) १० जन प्रगतिशिल मन्च ५००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ११ हरि दोङ तमाङ २००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) १२ श्रवण सत्याल ३००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) १३ अर्जुन ढकाल ५०००..!

(कोरीया बाट बिरामीको खातामा) १४ कार्साङ तामाङ ५००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) १५ दावा लामा शेर्पा २००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) १६ श्यामहरि पाण्डे ३००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) १७ भवानि पन्त ५००० ✅ ने.ज.प्र.मं.जा) १८ यशोदा गौतम ५०००✅ (सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) १९ शालिकराम भण्डारि ५०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) २०लक्ष्मी गौतम(खुसि) २०००✅ (सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) २१.रामकृष्ण भण्डारी ३०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) २२ हवल चन्द्र लामा २५०० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) २३ किसान लाल उप्रेति २००० ✅ ने.ज.प्र.मं.जा) २४ दिपक श्रेष्ठ ३००० ✅ (सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) २५ नबिन निउरे ३००० ✅(NRNA Japanअध्यक्ष) २६ रामहरि पुडाशैनि ५००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) २७ दिननाथ अधिकारी(शरणAdK Dn) १०,०००✅(सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) २८ भुवन अधिकारी १०,०००✅ (सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) २९ तेज दहाल ५००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ३० सुरेन्द्र राज गिरि ३०००✅ (सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) ३१ भावना गौतम दहाल ५०००✅ (सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) ३२.दिलिप अधिकारी २०००✅ (सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) ३३.डिलाराम निउरे ३००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ३४.बिशेश्वर रेग्मी ५०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ३५, मोहन पौड्याल ५०००..प्राप्त नभएको! ३६ दिनेश पौडेल २००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) 37 किरण तिवारि ३००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) 3८ बिनुका खड्का ३००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ३९ हिमाल भट्टराई ३००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ४० भुवन हुमागाई ३००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ४१ दिनेश लामा ३०००✅ (ने.ज.प्र.मं.जा) ४२ अनिल अधिकारी २०००✅ (ने.ज.प्र.मं.जा) ४३ राज पुरि ३०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ४४ दावा सेर्पा ३००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ४५ बाबुराम पौड्याल २०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ४६ मनिता मोक्तान २००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ४७ मन्जु गिरी २०००प्राप्त नभएको! ४८ सिबु थापा ३००० ✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ४९ लक्ष्मन खत्रि ३०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ५०निरन्जन गौतम ३०००✅ (सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) ५१ देब राज उप्रेति २०००✅ (NRNAजापान उपाध्यक्ष) ५२. लक्ष्मन चौंलागाई ५०००✅(सहयोगि सामाजिक व्यक्तित्व) ५३ भुपाल मान श्रेष्ठ ५०००

(ने.ज.प्र.मं.जा) ५४.बलराम थिंङ तामाङ ३०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ५५ ज्ञानेन्द्र श्रेष्ठ २०००✅(ने.ज.प्र.मं.जा) ५६ यादब घिमिरे (गुल्मि) ३०००✅

आफ्नो अमुल्य प्रतिकृय राख्नुहोला